Súťaž: LETO JE TU!
Termín: 1.7. 2019 – 5.7. 2019 do 12:00
Výhra: VSTUP ZDARMA pre 4 osoby do izby Stratení v čase.

Máš kreatívneho ducha, miluješ zábavu a chvíle strávené s priateľmi? Príď sa počas letných horúčav na chvíľku ukryť pred slnkom a ukáž svoje schopnosti v našej najnovšej únikovej izbe Stratení v čase. Vstúpiš do bájneho teleportu, prebádaš dejiny, nahliadneš do budúcnosti… Ak to všetko zvládneš v časovom limite, víťazíš!


A keďže aj my v TheRooms – Escape Room Košice milujeme zážitky, ktoré so sebou leto prináša, pripravili sme špeciálnu súťaž o VSTUP ZDARMA pre 4 osoby do našej najnovšej izby Stratení v čase.

Stačí, ak na našej facebookovej stránke v komentári pod týmto súťažným príspevkom napíšeš originálnu básničku, v ktorej použiješ kľúčové slová “tím, leto, cestovanie, stroj času, drina, zábava, escape room” a si v hre!

Súťaž trvá do piatka 5. júla 2019, kedy na pravé poludnie zverejníme autora najkrajšej básničky, ktorý si so svojimi kamošmi môže prísť zahrať celkom zadarmo!

Tešíme sa na Vaše výtvory. A nezabudni to zdieľať s celým svojim tímom.

 

Izba Stratení v čase je otvorená len čosi vyše mesiaca, no už ju prešli desiatky tímov a medzi nimi aj niekoľko fantastických a zohratých skupín, ktoré sa zaradili medzi rekordérov. Ten najlepší má čas 47:02. Dokážeš ho zdolať? 😉