Cenník.

ESCAPE ROOM:
Cena pre 2 hráčov: 26€ / osoba
Cena pre 3 a viac hráčov: 22€ / osoba
UPOZORNENIE:
Minimálna cena pre tím je 52€. Ak celková cena hry za tím po odčítaní zliav všetkých hráčov vychádza menej ako 52€, je potrebné chýbajúcu čiastku do tejto minimálnej hodnoty doplatiť.
Platba kartou na mieste nie je možná.
CITY GAME – KOŠICKÝ POKLAD:
Cena pre 2 a viac hráčov: 65€ / tím
Vratná záloha: 20€
City game – od októbra do apríla zatvorené

Zľavy:

  • ESCAPE KARTA – každý piaty vstup za 15€viac informácií o našom vernostnom programe.
  • ISIC / ITIC / EURO26 – zľava 2€ pre držiteľa karty
  • SPHERE KARTA – zľava 2,50€ pre držiteľa karty
  • Deti do 7 rokov (vrátane) – vstup ZDARMA 
  • Deti od 8 do 14 rokov (vrátane) – zľava 6€
    * Upozornenie: Vstup pre deti do 12 rokov (vrátane) je možný len v sprievode dospelej osoby alebo po zaplatení si služby nášho animátora (viď. nižšie časť “Doplatky”).

* Zľavu je potrebné nahlásiť pri rezervácii hry. Ak zľavu nenahlásite, nemusí byť na mieste akceptovaná.
* Zľavy nie je možné kombinovať – každý hráč si môže na jednu hru uplatniť jednu zľavu.
* Minimálna cena pre tím je 52€. Ak celková cena hry za tím po odčítaní zliav všetkých hráčov vychádza menej ako 52€, je potrebné chýbajúcu čiastku do tejto minimálnej hodnoty doplatiť. Doplatkové služby (viď. nižšie) sa nezarátavajú do minimálnej ceny pre tím.

Doplatky:

EXPRESNÁ OBJEDNÁVKA – cena 5€ – za expresnú objednávku, tj. menej ako 4 hodiny pred hrou, sa účtuje poplatok navyše vo výške 5€ na skupinu.
Hru je potrebné rezervovať vopred. Odporúčame preto využiť rezerváciu viac ako 4 hodiny vopred bez poplatku. Hra ihneď na mieste bez rezervácie sa tiež ráta ako expresná objednávka. Expresná objednávka ešte nezaručuje voľný termín, ale vždy sa vám pokúsime vyjsť čo najskôr v ústrety.

DOHRA – cena 15€ – možnosť dohrať escape room po uplynutí 70-minútového časového limitu (max. 30 minút navyše). Gamemaster sa vás opýta, či si želáte hru dohrať na základe vášho postupu v hre.

ANIMÁTOR – cena 15€ – vstup pre dieťa vo veku 12 a menej rokov je možný len v sprievode dospelej osoby. Alternatívou je zaplatenie si služby nášho animátora. Overiť si dostupnosť animátora a objednať si túto službu je potrebné vopred pri rezervácii hry.

NARODENINOVÁ OSLAVA (pre deti do 15 rokov vrátane) – cena 15€ – Posedenie priamo v escape room po hre v časovom limite 1 hodina. Overiť si dostupnosť tejto služby a objednať si ju je potrebné vopred pri rezervácii hry.

ROZLÚČKA SO SLOBODOU – cena 20€ – do bežnej únikovej hry zapracujeme rozlúčkovú výzdobu, zabezpečíme šampanské a pre budúceho ženícha, či nevestu máme pripravený aj malý darček. Ak máte záujem ukryť v hre ďalšie predmety/darčeky priamo od vás, napíšte nám vašu predstavu a všetko spolu doladíme. Overiť si dostupnosť tejto služby a objednať si ju je potrebné vopred pri rezervácii hry.

* Doplatkové služby sa nezarátavajú do minimálnej ceny 52€ pre tím. T.j. napríklad minimálna cena pre tím s expresnou objednávkou je 57€ (52€ + 5€).


Tento cenník je platný od 01. 06. 2023