ROK 2019 v THEROOMS.

11 únikových izieb, 30 národností, prekonávanie samých seba, padajúce rekordy a o veľa viac!

Pýtate sa, čo to je?

Predsa rok 2019 v TheRooms.eu

A aj keď sa už nevieme dočkať, čo všetko so sebou prinesie nový rok 2020, radi by sme sa spoločne s vami ešte raz obzreli za tým uplynulým a pospomínali na krásne momenty, ktoré sme spolu zažili.

DVE NOVÉ ÚNIKOVÉ IZBY

V prvej polovici roka sme portfólio našich únikových izieb rozšírili o ďalšie dve, a tak si v súčasnosti môžete vybrať spomedzi 11 nezabudnuteľných dobrodružstiev pod jednou značkou. Detektívka, horor, krimi, sci-fi či rozprávková tematika? To všetko máme pre vás pripravené. Nech sa páči, stačí si len vybrať. 🙂

Na nadšencov, ktorí pominulé roky stihli obehnúť všetky naše izby, tento rok čakalo prekvapenie v podobe otvorenia dvoch nových únikových hier.

Útek z väzenia

Do role zlodejov sa k nám prišli prevteliť tí najväčší rebeli. Príliš neskoro si uvedomili, že lúpež banky nebol najlepší nápad ako sa rýchlo dostať k peniazom. Skôr ako sa stihli rozhliadnuť, nekompromisná stráž im zacvakla kovové putá na zápästia a dvere ciel sa zabuchli. 25 rokov na tvrdo v prísne stráženej väznici Fox River? Alebo risknete ÚTEK Z VÄZENIA? Spojte sa so spoluväzňami, pohnite rozumom a nakloňte misku váh vo svoj prospech. Sloboda je na dosah!

Stratení v čase

Začiatkom roka 2018 obletel svet tajomný titulok novín Cassovia Košice: “OBROVSKÝ PRELOM V HISTÓRII ĽUDSTVA! V KOŠICIACH ZOSTROJILI STROJ ČASU. HĽADÁME ODVÁŽLIVCOV NA DOBRODRUŽNÚ VÝPRAVU ČASOM!”
Štyria konštruktéri, pôvodom z Liptova, Gemera a Šariša, sa zišli v Košiciach, aby spojili sily a zhotovili dielo, ktoré nemá obdoby. Stroj času, je moderný, drahý, ale stále nepoznáme jeho skutočnú funkčnosť. Zhotovitelia doň odmietajú vstúpiť, hľadajú dobrodruhov. „Nie sme hodní meniť dejiny, žijeme pre prítomnosť,“ tvrdí kvarteto mladých ľudí, ktorí už beztak vstúpili do histórie. „Ak si niekto trúfa, nech sa páči, nech ale činí len dobro, kamkoľvek ho dostaneme.“ Na expedíciu časom máte 70 minút. Potom sa časová slučka navždy uzavrie!

VIAC VÍŤAZSTIEV AKO PREHIER

O tom, že sú naši hráči bojovníci, ktorí sa nevzdávajú, sme nikdy nezapochybovali. Svedčí o tom aj fakt, že až 69% tímov uniklo z našich izieb pod stanovený limit 70 minút.

Najviac zo všetkých izieb vytrápila našich hráčov Krajina zázrakov, v ktorej v časovom limite 70 minút uspelo doposiaľ 54,6% nebojácnych tímov. Krajina zázrakov patrí medzi naše najnovšie únikové izby. Nadchne vás rozprávkovo krásnym prostredím krajiny Podzem, no o to viac ponamáha mozgové závity. Ak teda vášmu tímu nechýba odvaha, určite si ju nenechajte ujsť. Srdcová kráľovná a Škercúr už čakajú.

Naopak, najviac sa našim hráčom darilo v izbe Piráti, ktorú úspešne zmáklo až neuveriteľných 94,4% skupiniek.  Táto izba je zároveň veľmi obľúbená aj medzi deťmi, preto ak pre svoje ratolesti chystáte narodeninovú oslavu, s lampášmi v ruke, pirátskymi kostýmami na sebe a honbou za pokladom určite nič nepokazíte. 🙂

ROK PADAJÚCICH REKORDOV

Rok 2019 bol v TheRooms rokom padajúcich rekordov. Kým nám sa ešte nestihla napraviť spadnutá sánka z bravúrneho výkonu jedného tímu, nasledujúci tím mu už dýchal na krk a trhal ďalšie rekordy. A aj keď v našich izbách ide prioritne o zábavu, vychutnanie si dobrodružnej atmosféry, nadšenie z rozlúsknutia hlavolamov a radosť zo vzájomnej spolupráce, každý tím poteší zistenie, že navyše podal majstrovský výkon. A ten posledný padol práve včera v Pandore. K 31.12.2019 tak nesú zlaté medaile v jednotlivých izbách títo rekordmani: