Moria sú rozbúrené, Piráti oslavujú!

Neznám tě odněkud? Nepřepad jsem tě už?
Jeden by neveril, že Prekliatie Čiernej perly ako prvý film zo série Pirátov z Karibiku, uzrel svetlo sveta už v roku 2003. Čas letí, aj keď… Johnny Depp nestarne! Pravdou však je, že v našej escape room sme ho zatiaľ nevideli…

 Johnny Depp pred misiou zdolať našu Escape room. Alebo nie? :)

Síce ešte nie devätnásť rokov, ale aj tak krásnych päť oslavujeme aj my. Escape room Piráti inšpirovaná práve filmovým megahitom prvýkrát otvorila svoje komnaty 28. apríla 2017.

Opäť vás zdravia Aďka s Filipom a malou Amy, ktorí po úspechu Tutanchamona a SAW rozšírili biznis TheRooms o novú adresu. Z Alžbetinej ulice sme sa totiž pozreli o pár stoviek metrov ďalej na Hlavnú 83. Obrovský priestor bol od začiatku predurčený pre viac izieb. Našli ho naši parťáci Danka a Viktor, ktorí píšu príbeh izby Krajina zázrakov.

Medzi Pirátmi hrozí stále nebezpečenstvo

 

S láskou a úsmevom ide všetko ľahšie!

 

Naša malá pomocníčka Amy

Späť k Pirátom. Štyristo štvorákov sme podelili na štyri projekty a práve pirátska „roomka“ bola zo všetkých najrýchlejšia. Štyri metre výšky nám dovolili uskutočniť kreatívne nápady, o ktorých sme v pivnici a´la SAW mohli iba snívať. Hrali sme sa s priestorom, vďaka čomu sa z Pirátov stala mimoriadne zábavná a dobrodružná izba pre všetky vekové kategórie.

Escape room Piráti ponúka aj hru s vertikálnym priestorom

Trúfnete si vstúpiť?
Netajíme sa tým, že nemá práve futuristické prevedenie, ale to ani nebolo našim cieľom. V jednoduchosti je krása a Piráti ohúria vizuálne, hudobne aj zážitkovo. Do bludiska po jednom radšej ani nevstupujte!

Výstavba izby trvala ťažkých osem mesiacov, práve bludisko bolo zlomové a neraz sme sa ocitli na hrane psychických aj fyzických síl. Dnes ale už vieme, že to stálo za všetky tie dni a noci plné práce a odopieranie si oddychu. Úsmevy hráčov po zdolaní tejto nevšednej escape room sú najlepšou odpoveďou na to, či bola pirátska téma dobrým nápadom. Neváhajte preto a pridajte sa medzi nich! Veľmi radi vás uvítame na Hlavnej 83 v Košiciach, bude to poriadna jazda!

Na zdravie, bol to skvelý výkon!

Z pirátskej escape room sa odchádza iba s úsmevom