Kariéra.

Gamemaster

Tím TheRooms.eu v Košiciach hľadá nového brigádnika!

Ak si fanúšik únikových izieb/escape rooms a TheRooms.eu, baví ťa pracovať v tíme, obľubuješ prácu s ľuďmi a nevadí tí práca cez víkendy, si náš človek. 🙂

Požiadavky:
• zodpovednosť, spoľahlivosť,
• flexibilita,
• komunikatívnosť,
• anglický jazyk,
• študent vysokej školy,
• bydlisko v Košiciach (alebo internát).

Náplň práce:
• uvítanie zákazníkov/hráčov,
• vysvetlenie hráčom, čo ich čaká vo vnútri, a dozeranie na nich počas hry prostredníctvom kamerového systému,
• poskytovanie nápovied,
• zresetovanie mechanizmov a príprava hry do pôvodného stavu,
• vedenie drobnej evidencie,
• udržiavanie čistoty prevádzky,
• v prípade potreby malé opravy.

Miesto výkonu práce:
Keďže TheRooms.eu má 4 košické prevádzky, pracovať budeš na týchto miestach:
• Alžbetina 41,
• Hlavná 5,
• Hlavná 83,
• Zvonárska 17.

Termín nástupu: ihneď.

Platobné podmienky: 10€/skupinu.

Ponúkame ti skvelú príležitosť slušne si privyrobiť popri škole. Keď sa ti táto práca pozdáva, pošli nám svoj životopis alebo nám zavolaj. 🙂

Email: info@therooms.eu
Telefón: 0948 378 395.