V escape room otvárame Párty hru.

Máš už plné zuby valentínskej romantiky? Všade navôkol presladené božteky a ty nevieš, čo s takým večerom? Máme riešenie!

V zahraničí je celkom bežné, že sa v únikových izbách stretávajú náhodní ľudia a spolu zdolávajú nástrahy hry. Úspešný koncept sme sa rozhodli priniesť na Slovensko a keďže okrem dobrej zábavy môžeš aj spoznať nových kamarátov, premiérovo ho ponúkneme presne na Valentína!

Košické „roomky“ Spoločenstvo prsteňa, Stratení v čase, Krajina zázrakov a Tutanchamon, ale aj Bermuda v Smižanoch sú 14. februára v párty nálade. Objednaj sa sólo a nechaj sa prekvapiť, koho ti osud privedie do cesty. Pre začiatok otvárame v každej izbe dva termíny týchto hier o 18.00 a 20.00, minimálny počet hráčov sú štyria, aby ste sa všetci poriadne zabavili.

Radi by sme sa však vyhli tomu, že sa niekto registruje a následne nechá spoluhráčov v štichu, keď sa nedostaví, preto je potrebné zakúpiť si vstupenku na párty hru vopred – buď online alebo osobne na ktorejkoľvek z našich prevádzok najneskôr do 12. 02. 2020 za nezmenenú cenu 19€.

Na sociálnych sieťach sme si otestovali váš záujem o hru s neznámymi ľuďmi a boli ste pozitívne naladení, tak nech sa páči, nájdite v sebe dostatok odvahy a poďte vyskúšať nepoznané!

+ zažijete unikátny zážitok ako prví na Slovensku
+ spoznáte nových ľudí a možno aj pravidelných spoluhráčov
+ privítame vás pohárom šampanského
+ Valentín už nikdy nebude ako predtým!

Chcem sa zaregistrovať!

Vyber izby, ktoré si ešte nehral/a a časy, kedy môžeš. Prípadne sa rozpíš do poznámky, ktoré izby uprednostňuješ.

Ohľadom vstupenky ťa budeme kontaktovať.