Halloween – Nočná hra.

Vo štvrtok 31. októbra po zotmení ožijú postavy v hrách “JIG SAW”, “STRATENÍ V ČASE”, “KRAJINA ZÁZRAKOV” a “ÚTEK Z VÄZENIA” a spríjemnia (teda v JIG SAW skôr znepríjemnia) vám pobyt. Úlohy ostávajú rovnaké, možno s malou obmenou, ale zážitok bude určite jedinečný. Váš tím bude mať ako vždy za úlohu vyriešiť všetky hádanky, aby ste sa do 70 minút dostali von. Preto ak ste hru už hrali, ale chcete sa do nej vrátiť, tak toto je jedinečná príležitosť ako si odniesť nový zážitok.

Nočné hry začínajú už od 16-tej hodiny a poslednú skupinku prijmeme presne o polnoci ????. Pre obmedzený počet hier radíme zaregistrovať sa čo najskôr.

Na nočnú hru je potrebná registrácia najneskôr do 30. októbra 2019. Podmienkou účasti v nočnej hre sú minimálne 4 platiaci hráči, no cena ostáva nezmenená ako pri klasickej hre.

Prevádzka ostatných izieb ostáva nezmenená s posledným vstupom o 20:00.

Vďaka veľkému záujmu sme sa rozhodli, že sa nočná hra uskutoční aj v hre Útek z väzenia. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať aj keď je termín obsadený. Pri najbližšej podobnej akcii vás budeme kontaktovať ako prvých.